Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Disco Jungle. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Disco Jungle

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Disco Jungle"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Disco Jungle"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Parkiet do tańca tego klubu jest w rzeczywistości jednym wielkim puzzlem, na którym Ty modny słoń możesz zdobyć bardzo wiele punktów. Jak pracujesz? Wsysaj swoją trąbą kolory i przenieś je gdzie indziej. Zadbaj, by obok siebie znalazły się trzy miejsca tego samego koloru i uważaj na wykidajłów! Uważaj żebyś nie nadepnął na głośnik, bo będzie Cię to kosztowało życie.

Sterowanie grą

Strzałki = chodzenie, X = ssanie koloru, Z = skakanie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/disco_jungle.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Disco Jungle Little Game