Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dino-destructor 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Dino-destructor 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Dino-destructor 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Dino-destructor 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na pewno i ta dalsza część Dino-destructor stanie się bardzo popularna! Ciągle jeszcze panujesz nad różnymi elementami i nie skończyłeś swojej misji: porozbijać jaja podłych dinozaurów. Możesz na nie zesłać różne klęski żywiołowe: trzęsienia ziemi, tornada, przesunięcia ziemi, plagi pszczół lub upadki komet...czego nie wymyślisz, wszystko jest w tej grze do znalezienia! Na każdym poziomie masz do dyspozycji różne klęski: przemieszczaj je z lewego górnego rogu na właściwe miejsce w okienku i zobacz, co się będzie działo. W grze znajdziesz również dokładne wyjaśnienia, więc zabieraj się do zabawy!

Sterowanie grą

W tę grę logiczną zagrasz za pomocą myszki: przemieszczaj elementy na właściwe miejsce i patrz jaki będzie to miało efekt.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/demolish/disaster_will_strike_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dino-destructor 2 Little Game