Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dibbelsi w Wodzie. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Dibbelsi w Wodzie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Dibbelsi w Wodzie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Dibbelsi w Wodzie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dibbelsi się znów pojawili! Tym razem w zimowej scenerii, bo i w krainie Dibbelsów są pory roku. W tej grze król Dibbelsów musi przemieścić się z jednego iglo do innego. Po drodze, niestety, napotka różne przeszkody, które będą trudne nawet dla króla. Ale czego nnie potrafi król, to na pewno uda się jego poddanym. Dibbelsi budują mosty, schody i umieszczają podpory dzięki układaniu się w odpowiednich miejscach. Postarasz się tak zadziałać w grze aby król mógł się przesunąć dalej.? Nie zapomnij również, aby na drugą stronę przedostała sie jak największa ilość Dibbelsów!

Sterowanie grą

Wybierz za pomocą strzałki w lewo co mają zrobić Dibbelsi i skorzystaj ze spacji, aby wystartować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/lemmings/dibbles_2_winter_woes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dibbelsi w Wodzie Little Game