Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cudowny Płyn. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Cudowny Płyn

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Cudowny Płyn"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Cudowny Płyn"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po zjedzeniu cudownego jabłka ze wstrzykniętym fioletowym płynem trzy spokojne chomiki zamieniły się w trzy wygłodniałe potworki! Chcą teraz tylko jednego: jedzenia! Wlewaj fioletowy płyn do ich wygłodniałych gardeł, aby choć na chwilę zaspokoić ich głód. Płyn potrafi dotrzeć do potworków na trzy sposoby, ale jedna rzecz jest pewna: bez Twojej pomocy się to nie uda. Postaraj się, aby droga dla fioletowego, cudownego płynu była wolna, inaczej wygłodniałe potworki spowodują ogromne zamieszanie!

Sterowanie grą

Kliknij na figurkę, aby wylać fioletowy płyn w stronę potworka. Możesz też klikać na inne przedmioty, aby na przykład sprzątnąć przeszkody.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/feed_me_moar.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cudowny Płyn Little Game