Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Budujący Wieże. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Budujący Wieże

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Budujący Wieże"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Budujący Wieże"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoim celem jest stworzenie odnoszącej największe w świecie sukcesy firmy. Najpierw jednak musisz wznieść z powierzchni ziemi wysokie biurowce. W tych budynkach będą pracować ludzie: zadbaj o to, aby właściwy pracownik znalazł się na właściwym miejscu. Pracownicy ICT będą naprawiać komputery, księgowi, którzy zajęci są dochodami, pracownicy HR, którzy dbają o zadowolenie pracowników i sprzątający, którzy w nocy dbają o estetyczny wygląd wnętrz. Musisz zatrudnić również naukowców, którzy zadbają o większą wydajność całego procesu. Masz do wyboru trzy poziomy gry: łatwy, normalny i trudny.

Sterowanie grą

Aby poruszać kamerą korzystaj z WASD i strzałek. Aby budować korzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/strategy/corporation-inc.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Budujący Wieże Little Game