Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Blackjack Time. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Blackjack Time

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Blackjack Time"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Blackjack Time"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze w karty Blackjack Twoim zadaniem jest za pomocą jak najmniejszej ilości ruchów i w jak najszybszym czasie zebrać 21 punktów, lub sumę jak najbliższą tej liczby. Nowe karty znajdziesz po prawej. Za każdym razem biorąc nową kartę możesz zdecydować czy chcesz ją użyć, czy odczekać na kolejną szansę biorąc nową kartę. Wartość serii kart nie może być wyższa niż 21.

Sterowanie grą

W tę grę na linii możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/blackjack-time.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Blackjack Time Little Game