Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Birdish petroleum. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Birdish petroleum

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Birdish petroleum"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Birdish petroleum"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na wyspie, daleko od cywilizowanego świata mieszkają cztery małe, kolorowe ptaszki. Bardzo dobrze czuły się zawsze na swojej wyspie, dnie spędzając na tańczeniu i śpiewaniu. Do czasu kiedy do wyspy przybił statek, pełen materiałów budowlanych potrzebnych do zbudowania ogromnej platformy wiertniczej! W krótkiej chwili niebiański świat zamienił się w szary i nieprzyjemnie pachnący obszar. Ptaszki nie chcą, aby ich świat tak po prostu zniknął i postanawiają podjąć radykalną akcję: platforma wiertnicza musi zniknąć ponad wszystko! Każdy ptaszek ma charakterystyczne właściwości: żółty ptak feniksowy powoduje wybuch statku, niebieski ptak wietrzny wywołuje orkany, zielony ptak granatów rzuca granaty, a różowy ptak-krzykacz robi tyle hałasu, że statki od tego spontanicznie zaczynają się topić. Razem tworzą więc wspaniały zespół, na tyle silny aby odzyskać ziemskie niebo!

Sterowanie grą

Klikaj na ptaki i na broń, którą mają do dyspozycji, aby w ten sposób zatapiać statki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/demolish/birdish_petroleum.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Birdish petroleum Little Game