1 2 3 4
Reklama
Szachy 5

Szachy 5

Gry Logiczne5,6Spróbuj wygrać w tej partyjce szachów z komputerem lub Twoją koleżanką lub kolegą.
Smarty Bubbles

Smarty Bubbles

Gry Logiczne7,5Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.
Rock Rush Classic 2

Rock Rush Classic 2

Gry Logiczne3,7W tej grze - powtórce z przeszłości udajesz się na poszukiwania diamentów. Skoro tylko wyciągniesz jakiś kamień lub go przemieścisz, wszystko się zapadnie. Uważaj więc, aby nie zostać zasypanym przez kamienie! Uważaj na poruszające się...
Klucz Mahjongg

Klucz Mahjongg

Gry Logiczne6,8Kliknij na dwie pasujące płytki, aby usunąć je z planszy.
Owocowy Flop

Owocowy Flop

Gry Logiczne3,6Twórz kombinacje 3 identycznych owoców w rzędzie lub kolumnie by usunąć je z planszy.
Budowniczy wieży

Budowniczy wieży

Gry Logiczne8,2Zbuduj wieżę z klocków, najniższa wartość powinna się znaleźć na samej górze.
Stany Zjednoczone Ameryki

Stany Zjednoczone Ameryki

Gry Logiczne6,6Czy wiesz gdzie leżą różne stany w Stanach Zjednoczonych Ameryki
Wheely 8: Aliens

Wheely 8: Aliens

Gry Logiczne8,5Wheely ze swoją dziewczyną urządzają piknik w parku, ale okazuje się, że kosmitom zepsuł się statek kosmiczny - potrzebują ich pomocy! Czy zdołasz pomóc naprawić ich pojazd w tej ślicznej grze przygodowej?
Gry Mahjong 3D 2

Gry Mahjong 3D 2

Gry Logiczne5,8Mahjong otrzymał nową dymensję! Szukaj par klocków, które po każdej stronie mają taki sam znak lub obrazek. Nie możesz wyklikiwać klocków, które leżą pod innym klockiem.
Odszukaj przycisk play 3

Odszukaj przycisk play 3

Gry Logiczne5,7Przycisk play znów się gdzieś ukrył! Rozwiąż wszystkie śmieszne puzzle w tej ciekawej grze point click i spróbuj odnaleźć przycisk play.
Ukryte Cyfry 2

Ukryte Cyfry 2

Gry Logiczne5Odszukuj wszystkie ukryte na obrazku cyfry zanim skończy się Twój czas. Jeżeli klikniesz na niewłaściwe elementy zostaną odjęte Ci punkty.
Szybka Matematyka

Szybka Matematyka

Gry Logiczne4,2Czy jesteś dobry/dobra w rachunkach? Zagraj więc w tę matematyczną grę i rozwiąż jak najwięcej sum w podanym czasie!
Klocki 18

Klocki 18

Gry Logiczne5Rozegraj wszystkie klocki tak, aby przejść na następny poziom. Rozegrane mogą zostać klocki zgrupowane po dwa lub więcej. Aby zupełnie wszystko rozegrać możesz skorzystać z dodatków.
Szukanie Numerów-Pinokio

Szukanie Numerów-Pinokio

Gry Logiczne3,7Odszukaj podane numery, które występują w rysunku pod różnymi postaciami. Zwracaj uwagę na to, aby nie klikać niepotrzebnie , bo to może kosztować Cię punkty.
Bunch

Bunch

Gry Logiczne3,9Przestawiaj elementy tak, by połączyć je w grupy identycznych.
Wieża Mahjong

Wieża Mahjong

Gry Logiczne5,6Zagraj teraz w światowej sławy grę Mahjongg w wersji wieżowej. Musisz zadbać o to, by odnaleźć 2 takie same kamienie i opróżnić planszę.
Soliter 8

Soliter 8

Gry Logiczne5,9Spróbuj w tym wariancie Solitaire uwolnić dwa zamki. Uda Ci się to rozgrywając wszystkie karty, które znajdują się na polu gry.
Robin Hood Szukanie Różnic

Robin Hood Szukanie Różnic

Gry Logiczne4,5Dzięki odnalezieniu wszystkich różnic na obrazkach przy opowieści o Robin Hoodzie, dojdziesz krok po kroku do rozwiązania opowiadania! Aby to osiągnąć musisz też odszukać właściwą drogę.
Isis

Isis

Gry Logiczne5,2Wybierz się razem z Isis na poszukiwanie jej kochanka i odkryjcie razem świat duchów. Szukaj różnic i dzięki nim posuń się dalej w opowieści. Uważaj jednak czego sobie życzysz, nie wszystko jest równie bezpieczne!
Dom Kotów

Dom Kotów

Gry Logiczne5,5Bardzo dawno temu, w piwnicach pewnego starego domu żyła sobie rodzinka kotów - kociaki z ich mamą. Mimo,że czasem mieli mało jedzenia i było dość zimno byli jednak szczęśliwi. Odszukuj różnice na rysunku i w ten sposób, krok po kroku, odkryj...
Strzelanie do bąbelków

Strzelanie do bąbelków

Gry Logiczne6Potrzebujemy kogoś, kto potrafi zestrzelić mnóstwo bąbelków. Doświadczenie nie jest wymagane...
Soliter 7

Soliter 7

Gry Logiczne6Ułóż wszystkie karty w kolejności na czterech bazach w prawym górnym rogu ekranu
Szachy 1

Szachy 1

Gry Logiczne5,5Spróbuj ograć swój komputer w partyjce szachów.
Tetris z Duchami

Tetris z Duchami

Gry Logiczne4,7Zadbaj o to, aby umieścić w jednym rzędzie 3 lub więcej takich samych stworów. Zmiana miejsca stworów odbyć się może tylko w pionie.
Znajdź różnice 22

Znajdź różnice 22

Gry Logiczne4Między każdą parą obrazków jest 5 elementów, które je od siebie różnią. Czy uda Ci się je wszystkie odróżnić? Dużo przyjemności!
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game