1 2 3 4
Reklama
Szybka Matematyka

Szybka Matematyka

Gry Logiczne5,2Czy jesteś dobry/dobra w rachunkach? Zagraj więc w tę matematyczną grę i rozwiąż jak najwięcej sum w podanym czasie!
Bejeweled 25

Bejeweled 25

Gry Logiczne7,5Ludzie czekają w kolejce po śniadanie. Spróbuj obsłużyć jak najwięcej ludzi zanim skończy się przeznaczony na to czas. Zadbaj o to, aby dać im to, o co proszą.
Czarno-Biały Mahjong

Czarno-Biały Mahjong

Gry Logiczne7,5W tej grze Mahjong jest ukryta dodatkowa dymensja: kiedy napotkasz dwie jednakowe figury, aby je rozegrać musi jedna stać na białym, a druga na czarnym polu. Dużo przyjemności!
Wolny Rycerz 2

Wolny Rycerz 2

Gry Logiczne5,5Narysuj linię, którą ma śledzić rower.
Chiński Pasjans

Chiński Pasjans

Gry Logiczne6,4W tej chińskiej grze w pasjansa Twoim zadaniem jest rozegrać 52 karty, tak, aby nic nie zostało. Graniczące ze sobą karty mogą zostać rozegrane kiedy mają takie same lub następujące po sobie symbole. Kiedy nie będziesz mieć już żadnej możliwości,...
Pasjans Na Polu Golfowym

Pasjans Na Polu Golfowym

Gry Logiczne7,5W tej grze w pasjansa musisz spróbować rozegrać wszystkie karty. Kliknij na kartę, która ma wyższą lub niższą kolejną wartość , niż karta w dole ekranu. W grze można wykorzystać jokery. Jeśli nie będzie można znaleźć żadnej odpowiedniej...
Doyu Różnice 2

Doyu Różnice 2

Gry Logiczne7,4Szukaj różnic między tymi pięknie narysowanymi obrazkami i odkryj całą opwieść która się w nich kryje! Za każdy błędny wybór otrzymasz punkty minusowe, więc zanim klikniesz przemyśl wszysko dobrze.
Dom Duchów 1

Dom Duchów 1

Gry Logiczne6,2Przeprowadź Hektora przez puzle Czerwonego Pokoju w Domu Duchów
Szachy 6

Szachy 6

Gry Logiczne6,9W tej partyjce szachów spróbuj pokonać mistrza-robota!
Combs

Combs

Gry Logiczne5,4Spróbuj uformować z takich samych kolorów jednen kloc.
Odszukaj Przycisk play 6

Odszukaj Przycisk play 6

Gry Logiczne6,1Przycisk gry - 'Play' znów się ukrył! Rozwiąż wszystkie śmieszne puzzle w tej ciekawej grze point click, aby przycisk odnaleźć. Kliknij następnie na niego, aby przejść na następny poziom.
Wheely 7 Detektyw

Wheely 7 Detektyw

Gry Logiczne8,6Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!
Szukanie Różnic Na Kampingu

Szukanie Różnic Na Kampingu

Gry Logiczne5,7Na ekranie zobaczysz dwa obrazki terenu kampingowego. Na pierwszy rzut oka wydają się one identyczne, ale jeżeli popatrzysz dłużej, zauważysz, że jednak się różnią! Czy uda Ci się znaleźć wszystkie różnice?
Wheely 6

Wheely 6

Gry Logiczne8,7You are the only one, who can help this brave car to rescue his girlfriend and pass each stage easily. You will have to solve each puzzle as better as you can and have so much fun here. Do you think that it is so easy? Well, then just do it!
Odszukaj przycisk play 4

Odszukaj przycisk play 4

Gry Logiczne5,8Znów przed nami nowa część gry "Odszukaj przycisk play"! Również w tej grze zadaniem jest rozegrać serię mini gier, aby dzięki temu znaleźć klewisz 'Play' pozwalający przejść na nastepny poziom. Powodzenia!
Tetris z Duchami

Tetris z Duchami

Gry Logiczne7,5Zadbaj o to, aby umieścić w jednym rzędzie 3 lub więcej takich samych stworów. Zmiana miejsca stworów odbyć się może tylko w pionie.
Broń swojego zamku 9

Broń swojego zamku 9

Gry Logiczne6,6Buduj swe wieże i inne budowle obrończe jak najlepiej i aby nie przedostało się przez nie stado owiec.
Znajdź Wyjście

Znajdź Wyjście

Gry Logiczne4Musisz spróbować znaleźć wyjście. Uważaj na żółte kamienie, przez nie możesz spaść na ziemię!
Klocki 18

Klocki 18

Gry Logiczne6,1Rozegraj wszystkie klocki tak, aby przejść na następny poziom. Rozegrane mogą zostać klocki zgrupowane po dwa lub więcej. Aby zupełnie wszystko rozegrać możesz skorzystać z dodatków.
Znajdź różnice 14

Znajdź różnice 14

Gry Logiczne5,3Odszukaj na każdym zdjęciu 5 różnic. Skoro tylko odszukasz wszystkie różnice otrzymasz nowe zdjęcie.
Zakręcone słówka 2

Zakręcone słówka 2

Gry Logiczne6,7Układaj litery, aby utworzyć słowa. Aby ukończyć poziom, musisz ułożyć słowo, wykorzystując wszystkie litery!
Znajdź różnice 21

Znajdź różnice 21

Gry Logiczne6,9Między każdą parą obrazków jest 5 elementów, które je od siebie różnią. Czy uda Ci się je wszystkie odróżnić? Dużo przyjemności!
Pustynne Twarze

Pustynne Twarze

Gry Logiczne6,8Witamy na pustyni! Zagrasz tu w grę podobną do Bejeweld, w której będzie trzeba tworzyć rzędy trzech lub więcej buziek, i w ten sposób rozegrać je z pola. Czas w jakim masz tego dokonać jest ograniczony.
Adam i Ewa

Adam i Ewa

Gry Logiczne8,5Martwisz się, co założyć na randkę? Weź przykład z Adama...
Puzzel Safari

Puzzel Safari

Gry Logiczne3,7Wybierz jedno z tych pięknych zdjęć ze zwierzętami i spróbuj ułożyć puzzel za pomocą jak najmniejszej ilości ruchów.
Słodkie klocki

Słodkie klocki

Gry Logiczne7,5Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej sympatycznej układance, wymagającej myślenia? Znajdź miejsca dla wszystkich słodkich klocków, próbując ułożyć je w rzędy, aby usunąć je z planszy. Gdy zabraknie ci miejsca na kolejny klocek,...
Góra Klocków

Góra Klocków

Gry Logiczne3,3W tej podobnej do Mahjong grze logicznej będziesz tworzyć pary klocków o tym samym wzorze. Klocki te mogą znajdować się obok siebie, ale też skośnie i czasem trochę dalej od siebie, pod warunkiem, że nie będzie między nimi innych. Kiedy rozegrasz...
Układanka z piłką

Układanka z piłką

Gry Logiczne7,6Czas ucieka! Czy umieścisz piłkę w otworze, zanim skończy się czas?
Różne Pieski

Różne Pieski

Gry Logiczne4,9Na ekranie zobaczysz dwa obrazki przedstawiające pieska. Na pierwszy rzut oka wydają się one identyczne, ale jeżeli popatrzysz dłużej, zauważysz, że jednak się różnią! Czy uda Ci się znaleźć wszystkie różnice? Za każdy błąd zostanie...
80 Dni Bejeweled

80 Dni Bejeweled

Gry Logiczne7,5Rozegraj odpowiednie rozgrywki na planszy aby móc przejść do następnego dnia.
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game