1 2 3 4
Reklama
Odszukaj Różnice

Odszukaj Różnice

Gry Logiczne6,8Odszukaj w ciągu pięciu minut różnice między obrazkami i zbieraj punkty. Jeżeli klikniesz błędnie punkty zostaną odjęte.
Znajdź różnice 21

Znajdź różnice 21

Gry Logiczne5,8Między każdą parą obrazków jest 5 elementów, które je od siebie różnią. Czy uda Ci się je wszystkie odróżnić? Dużo przyjemności!
Blox

Blox

Gry Logiczne6,9Spróbuj stłuc 2 lub więcej identycznych bloków, umieszczając je obok siebie. Korzystaj z podnoszenia i opadania.
Ring Pass Not

Ring Pass Not

Gry Logiczne6,9Ułóż te same kolory lub symbole obok siebie, aby zamknąć okrąg.
Mahjong z Al Capone

Mahjong z Al Capone

Gry Logiczne7,2Szukaj par identycznych gangsterskich obrazków. Te obrazki muszą być po obu stronach 'wolne', to znaczy nie mogą do nich przylegać inne karty.
Tetris z Duchami

Tetris z Duchami

Gry Logiczne7,3Zadbaj o to, aby umieścić w jednym rzędzie 3 lub więcej takich samych stworów. Zmiana miejsca stworów odbyć się może tylko w pionie.
Szukanie Różnic Na Kampingu

Szukanie Różnic Na Kampingu

Gry Logiczne6,3Na ekranie zobaczysz dwa obrazki terenu kampingowego. Na pierwszy rzut oka wydają się one identyczne, ale jeżeli popatrzysz dłużej, zauważysz, że jednak się różnią! Czy uda Ci się znaleźć wszystkie różnice?
Misie Mahjong

Misie Mahjong

Gry Logiczne7,9Znajdź pary płytek i oczyść planszę w jak najkrótszym czasie.
Animal Mahjongg

Animal Mahjongg

Gry Logiczne6,5Klikaj na 2 identycznych klockach by usunąć je z planszy.
Królestwo Mahjong

Królestwo Mahjong

Gry Logiczne5,7Boczne brzegi puzzla możesz rozegrać za pomocą tej samej karty. Spróbuj rozegrać wszystkie kawałki puzla.
Spider Solitaire 2

Spider Solitaire 2

Gry Logiczne6,8Ułóż karty tak, aby uformowały kompletną serię. Możesz jedynie położyć kartę o niższej wartości na kartę o wartości wyższej. Jeżeli zagrasz różnymi kolorami, możesz przemieszczać kupki kart o tym samym kolorze. Powodzenia!
Crescent Solitaire

Crescent Solitaire

Gry Logiczne7,4Spróbuj rozegrać wszystkie karty.
Robin Hood Szukanie Różnic

Robin Hood Szukanie Różnic

Gry Logiczne6,5Dzięki odnalezieniu wszystkich różnic na obrazkach przy opowieści o Robin Hoodzie, dojdziesz krok po kroku do rozwiązania opowiadania! Aby to osiągnąć musisz też odszukać właściwą drogę.
Szybkie karty 1

Szybkie karty 1

Gry Logiczne6,3Spróbuj w tej szybkiej grze w karty jak najszybciej to możliwe położyć na środkowej karcie inną, z o jeden większą lub mniejszą wartością
Broń swojego zamku 9

Broń swojego zamku 9

Gry Logiczne5,6Buduj swe wieże i inne budowle obrończe jak najlepiej i aby nie przedostało się przez nie stado owiec.
Budowniczy wieży

Budowniczy wieży

Gry Logiczne8,5Zbuduj wieżę z klocków, najniższa wartość powinna się znaleźć na samej górze.
Puzzel Safari

Puzzel Safari

Gry Logiczne3,8Wybierz jedno z tych pięknych zdjęć ze zwierzętami i spróbuj ułożyć puzzel za pomocą jak najmniejszej ilości ruchów.
Znajdź Wyjście

Znajdź Wyjście

Gry Logiczne3,3Musisz spróbować znaleźć wyjście. Uważaj na żółte kamienie, przez nie możesz spaść na ziemię!
Magiczny mahjong

Magiczny mahjong

Gry Logiczne7,6Wejdź do magicznego świata i użyj swoich umiejętności logicznych, by pokonać wszystkie 50 poziomów w tej wersji klasycznej gry mahjong. Poprowadź czarownika, gdy próbuje połączyć wszystkie płytki w każdej rundzie. Możesz zbierać i używać...
Klocki 3

Klocki 3

Gry Logiczne5,8Klikaj na grupy klocków tego samego koloru!
Klocki 25

Klocki 25

Gry Logiczne8,2Spróbuj rozegrać całe pole i sprawić aby stało się puste! Tylko te klocki możesz rozegrać, które graniczą z co najmniej dwoma o tym samy kolorze. W dalszym stadium gry wystarczającym będzie jeżeli Twój klocek graniczyć będzie z jednym...
Szachy 5

Szachy 5

Gry Logiczne6,6Spróbuj wygrać w tej partyjce szachów z komputerem lub Twoją koleżanką lub kolegą.
Lightning

Lightning

Gry Logiczne7,5Przeciągnij jedną kartę w tym samym czasie z rzędu kart na dole ekranu na jedną z czterech kupek w środku ekranu. Jeśli strzałka pod kartą skierowana jest w górę, połóż tam kartę, która jest jedną wartość wyższa. Jeśli strzałka skierowana...
Czarno-Biały Mahjong

Czarno-Biały Mahjong

Gry Logiczne6,5W tej grze Mahjong jest ukryta dodatkowa dymensja: kiedy napotkasz dwie jednakowe figury, aby je rozegrać musi jedna stać na białym, a druga na czarnym polu. Dużo przyjemności!
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game