1 2 3 4
Reklama
Wheely 6

Wheely 6

Gry Logiczne8,8You are the only one, who can help this brave car to rescue his girlfriend and pass each stage easily. You will have to solve each puzzle as better as you can and have so much fun here. Do you think that it is so easy? Well, then just do it!
Hotel z Klasą

Hotel z Klasą

Gry Logiczne7,2Jesteś nowym zarządcą hotelu. Klienci są bardzo wymagający. Rób co możesz, aby byli zadowoleni i dawali spore napiwki! Jeżeli jednak pojawią się 3 skargi, stracisz pracę! Staraj się więc, aby do tego nie doszło, działaj sprawnie i spełniaj...
Stany Zjednoczone Ameryki

Stany Zjednoczone Ameryki

Gry Logiczne7Czy wiesz gdzie leżą różne stany w Stanach Zjednoczonych Ameryki
Znajdź różnice 14

Znajdź różnice 14

Gry Logiczne5,1Odszukaj na każdym zdjęciu 5 różnic. Skoro tylko odszukasz wszystkie różnice otrzymasz nowe zdjęcie.
Znajdź różnice 13

Znajdź różnice 13

Gry Logiczne4,3Aby przejść do nastepnego obrazka musisz odnaleźć najpierw 5 różnic.
Szukanie Różnic Na Kampingu

Szukanie Różnic Na Kampingu

Gry Logiczne6,1Na ekranie zobaczysz dwa obrazki terenu kampingowego. Na pierwszy rzut oka wydają się one identyczne, ale jeżeli popatrzysz dłużej, zauważysz, że jednak się różnią! Czy uda Ci się znaleźć wszystkie różnice?
10

10

Gry Logiczne4,3Przemieszczaj okienka z cyframi w taki sposób, aby razem utworzyły 10. Możliwe, że czasem trzeba to będzie zrobić kilka razy na jednym polu. Zanim przemieścisz cyfrę przemyśl wszystko dobrze, ponieważ kolejność jest bardzo ważna!
Odsmurfuj Różnice

Odsmurfuj Różnice

Gry Logiczne5,1Odszukaj różnice w tych dwóch, na pierwszy rzut oka wyglądających na identyczne obrazki ze Smurfami. Masz na to 5 minut! Jeżeli popełnisz błąd, zostaną odciągnięte od Twego wyniku punkty. Powodzenia!
Blox

Blox

Gry Logiczne6,2Spróbuj stłuc 2 lub więcej identycznych bloków, umieszczając je obok siebie. Korzystaj z podnoszenia i opadania.
W Fabryce Masła

W Fabryce Masła

Gry Logiczne4,7One są ciągle fajne: gry w rodzaju Tetris, w których należy tak dopasować do siebie figury, aby powstała całość "bez dziur". Zabierz się za pracę w fabryce masła, umieść jak najkorzystniej wszystkie elementy i tak, aby uzyskać jak najwyższy...
Misie Mahjong

Misie Mahjong

Gry Logiczne7,9Znajdź pary płytek i oczyść planszę w jak najkrótszym czasie.
Ukryte Przedmioty Piratów

Ukryte Przedmioty Piratów

Gry Logiczne6,4Odszukaj na tym statku wszystkie przedmioty, które zostały ukryte przez piratów! Za każdy znaleziony przedmiot otrzymasz 10 punktów. Kiedy klikniesz na przedmiot niewłaściwy, stracisz 15 punktów. Działaj szybko, bo czas nie stoi w miejscu!
Gry Mahjong 3D 2

Gry Mahjong 3D 2

Gry Logiczne5,4Mahjong otrzymał nową dymensję! Szukaj par klocków, które po każdej stronie mają taki sam znak lub obrazek. Nie możesz wyklikiwać klocków, które leżą pod innym klockiem.
Fruita Crush

Fruita Crush

Gry Logiczne7,5Gra Fruita Crush polega na dopasowywaniu elementów - musisz połączyć ze sobą mnóstwo pysznych owoców. Wskocz do tego fantastycznego świata i zostań mistrzem na ponad 100 poziomach. Połącz co najmniej 3 owoce, zbierz jak najwięcej punktów...
Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

Gry Logiczne2,2Obejrzyj dobrze oba zdjęcia i odszukaj 11 różnic. Kliknij na różnicę skoro tylko ją odnajdziesz. Za pomocą szkła powiększającego możesz obejrzeć rzeczy z jeszcze większą dokładnością.Kiedy klikniesz na rurkę otrzymasz podpowiedź. Masz...
Soliter 8

Soliter 8

Gry Logiczne6,5Spróbuj w tym wariancie Solitaire uwolnić dwa zamki. Uda Ci się to rozgrywając wszystkie karty, które znajdują się na polu gry.
Różne Pieski

Różne Pieski

Gry Logiczne5,2Na ekranie zobaczysz dwa obrazki przedstawiające pieska. Na pierwszy rzut oka wydają się one identyczne, ale jeżeli popatrzysz dłużej, zauważysz, że jednak się różnią! Czy uda Ci się znaleźć wszystkie różnice? Za każdy błąd zostanie...
Jewel of Atlantis

Jewel of Atlantis

Gry Logiczne7,5Twórz kolumny lub rzędy z przynajmniej 3 identycznych klejnotów.
Spider Solitaire 2

Spider Solitaire 2

Gry Logiczne6Ułóż karty tak, aby uformowały kompletną serię. Możesz jedynie położyć kartę o niższej wartości na kartę o wartości wyższej. Jeżeli zagrasz różnymi kolorami, możesz przemieszczać kupki kart o tym samym kolorze. Powodzenia!
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game