1 2 3 4
Reklama
Momo Pop

Momo Pop

Gry Logiczne5,8Te zwierzątka gospodarskie są tak sympatyczne, że bardzo przyjemnie jest spędzać z nimi czas. Potrafisz połączyć je wszystkie w tej uroczej grze typu dopasuj 3?
Snail Bob 2

Snail Bob 2

Gry Logiczne8,1Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Szkoła Riddle 2

Szkoła Riddle 2

Gry Logiczne6,7Lekcja muzyki jest jak zwykle strasznie nudna. Czas więc aby się z niej wydostać.
Wheely 4: Podróż w czasie

Wheely 4: Podróż w czasie

Gry Logiczne8,9Wheely przygotowuje się do ekscytującej podróży w czasie. Czy chcesz do niego dołączyć?
Dom Kotów

Dom Kotów

Gry Logiczne6,9Bardzo dawno temu, w piwnicach pewnego starego domu żyła sobie rodzinka kotów - kociaki z ich mamą. Mimo,że czasem mieli mało jedzenia i było dość zimno byli jednak szczęśliwi. Odszukuj różnice na rysunku i w ten sposób, krok po kroku, odkryj...
Gra Z Klejnotami

Gra Z Klejnotami

Gry Logiczne5,9Zagraj w grę bejeweld z dużą ilością diamentów, szafirów, rubinów i innych kamieni szlachetnych! Spróbuj ułożyć trzy lub więcej kamieni o tym samym kolorze w jednym rzędzie. Tak zarobisz punkty i nagrody. Spróbuj zebrać je wszystkie i...
Sailor Pop

Sailor Pop

Gry Logiczne6Dołącz do tego pirata w poszukiwania przepysznych rybek. Możesz pomóc mu przywieźć masę pstrągów i cały ładunek łososia w tej grze logicznej polegającej na dopasowaniu 3 identycznych elementów.
Poux

Poux

Gry Logiczne4,4Spróbuj tak rozegrać grę aby pole zostało puste
Klocki

Klocki

Gry Logiczne5,7Klikaj na grupy klocków tego samego koloru!
Wheely 7 Detektyw

Wheely 7 Detektyw

Gry Logiczne8,6Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!
Słodkie klocki

Słodkie klocki

Gry Logiczne7,5Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej sympatycznej układance, wymagającej myślenia? Znajdź miejsca dla wszystkich słodkich klocków, próbując ułożyć je w rzędy, aby usunąć je z planszy. Gdy zabraknie ci miejsca na kolejny klocek,...
Pająk Solitaire

Pająk Solitaire

Gry Logiczne6,8Pasjans Pająk jest wariantem gry w karty Solitaire. Chodzi o to, by rozegrać jak najszybciej karty z dziesięciu kupek.
Rock Rush Classic 1

Rock Rush Classic 1

Gry Logiczne4,6Masz przed sobą uzależniającą grę, w której udajesz się na poszukiwanie zielonych diamentów. Kamienie pod którymi 'wykopiesz' grunt, zapadną się. Uważaj więc, aby samemu nie zostać zakopanym. Kamienie można przemieszczać na boki i dzięki...
Szukanie Numerów-Pinokio

Szukanie Numerów-Pinokio

Gry Logiczne5,3Odszukaj podane numery, które występują w rysunku pod różnymi postaciami. Zwracaj uwagę na to, aby nie klikać niepotrzebnie , bo to może kosztować Cię punkty.
Tworzenie Par

Tworzenie Par

Gry Logiczne7,4Jesteś w podróży i znajdujesz się w sektorze przestrzennym Z. Niestety wszystkie portale przestrzenne są zamknięte. Otwórz je zanim skończy się przeznaczony na to czas: klikaj na dwa kamienie tego samego koloru, aby je rozegrać. Możesz je rozegrać...
Lemon-jong

Lemon-jong

Gry Logiczne5,7Oto ciekawa gra Mahjong - gra, która trochę odbiega od standardowych gier Nahjong: masz w niej możliwość tworzenia par kamieni w centrum gry. Szukaj par kamieni i postaraj się, aby się nie zablokować!
Perły Tahiti

Perły Tahiti

Gry Logiczne8,3Otrzymałeś listę z najróżniejszymi przedmiotami. Jak szybko uda Ci się je wszystkie znaleźć?
Beanie Poker

Beanie Poker

Gry Logiczne5,7Wybierz karty, których chcesz się pozbyć, zrób zakład i wygraj rozgrywkę pokera!
Znajdź różnice 21

Znajdź różnice 21

Gry Logiczne5,3Między każdą parą obrazków jest 5 elementów, które je od siebie różnią. Czy uda Ci się je wszystkie odróżnić? Dużo przyjemności!
Egipski Mahjong

Egipski Mahjong

Gry Logiczne6,6Zagraj w Mahjong w Egipcie i odkryj jakie skarby ukryte są w tym kraju: piramida w Gizie, obelisk z Karnak, Dolina Króli i dużo więcej. Odszukuj pary heroglifów i w ten sposób rozegraj wszystkie obrazki!
Crescent Solitaire

Crescent Solitaire

Gry Logiczne6,7Spróbuj rozegrać wszystkie karty.
Wheely 8: Aliens

Wheely 8: Aliens

Gry Logiczne8,6Wheely ze swoją dziewczyną urządzają piknik w parku, ale okazuje się, że kosmitom zepsuł się statek kosmiczny - potrzebują ich pomocy! Czy zdołasz pomóc naprawić ich pojazd w tej ślicznej grze przygodowej?
Auteczko 3

Auteczko 3

Gry Logiczne7,6Rozwiąż zagadki w czasie tych samochodowych przygód, by zdobyć serce swojej wymarzonej Pani Auteczko!
Znajdź słodycze: Zima

Znajdź słodycze: Zima

Gry Logiczne8Znajdowanie gwiazdek i rozwiązywanie słodkich łamigłówek będzie misją, która mogłaby nigdy się nie kończyć.
Szybka Matematyka

Szybka Matematyka

Gry Logiczne4,7Czy jesteś dobry/dobra w rachunkach? Zagraj więc w tę matematyczną grę i rozwiąż jak najwięcej sum w podanym czasie!
Hexa

Hexa

Gry Logiczne7,9Umiesć trzy lub więcej identycznych elementów obok siebie pionowo lub poziomo.
Klocki 6

Klocki 6

Gry Logiczne7Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru!
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game