1 2 3 4
Reklama
Aqua Cubes

Aqua Cubes

Gry Logiczne3,4Przeciągaj rzędy, aby stworzyć grupę 4 i więcej klocków jednego rodzaju i zapełnij pasek, zanim upłynie czas.
Muzyczna Szkatułka 4

Muzyczna Szkatułka 4

Gry Logiczne7,5Muzyczna Szkatułka 'przechadza się' przez tę grę jako główny motyw. Tym razem przed Tobą część cztery z całej serii. Ta pięknie narysowana gra w odszukiwanie różnic za każdym razem zaciekawia i powoduje, że chce się zobaczyć każdy kolejny...
Snail Bob 2

Snail Bob 2

Gry Logiczne8,1Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Spider Solitaire 2

Spider Solitaire 2

Gry Logiczne7,5Ułóż karty tak, aby uformowały kompletną serię. Możesz jedynie położyć kartę o niższej wartości na kartę o wartości wyższej. Jeżeli zagrasz różnymi kolorami, możesz przemieszczać kupki kart o tym samym kolorze. Powodzenia!
Szachy 5

Szachy 5

Gry Logiczne7,2Spróbuj wygrać w tej partyjce szachów z komputerem lub Twoją koleżanką lub kolegą.
Plus Plus

Plus Plus

Gry Logiczne4,1Spróbuj jak najszybciej to możliwe zliczać podawane liczby.
Klocki 23

Klocki 23

Gry Logiczne4,8Spróbuj-za pomocą 25 klików myszką rozegrać całe pole. Wybierz za każdym razem, u góry, 1 z 6 kolorów, w które muszą zamienić się kulki. Twoim zadaniem jest za pomocą wybranego koloru przekolorować jak największą przestrzeń.
Wszystko Się Wali 2

Wszystko Się Wali 2

Gry Logiczne7,8W tej grze należy doprowadzić do zawalenia się obramowań domów do niebieskiej linii. Możesz to zrobić umieszczając w odpowiednim miejscu dynamit i doprowadzając do jego wybuchu, klikając na "boom".
Rock Rush Classic 3

Rock Rush Classic 3

Gry Logiczne5,8Jaka ciekawa gra retro! Przecieraj drogę przez ziemię w poszukiwaniu zielonych diamentów. Skoro tylko coś wyciągniesz lub przemieścisz, wszystko się zasypie. Uważaj więc, aby nie zostać pogrzebanym przez gruz!
Ślimak Bob 3

Ślimak Bob 3

Gry Logiczne7,5NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.
Adam i Ewa 4

Adam i Ewa 4

Gry Logiczne6,9Świat jaskiniowców z pewnością nie nadaje się dla bojaźliwych słabeuszy. Dołącz do Adama podczas jego kolejnych przygód w tej pozytywnie prehistorycznej grze typu "wskaż i kliknij". Twoim zadaniem będzie pomóc mu unikać wygłodniałych dinozaurów,...
Pengapop 2

Pengapop 2

Gry Logiczne7,5Rzucić kulki tak, by powstała seria trzech identycznych kulek. Seria ta zniknie. Bądź szybki, ponieważ w przeciwnym razie kulki napadną Ciebie!
Mahjong FRVR

Mahjong FRVR

Gry Logiczne7,5Ta wersja słynnej gry madżong będzie doskonale odpowiadać doświadczonym graczom, jak również osobom, które nigdy nie grały w tę fantastyczną, ponadczasową grę, pochodzącą z Chin. Spróbuj i zobacz, jak szybko dasz radę dopasować wszystkie...
Królewskie Klejnoty

Królewskie Klejnoty

Gry Logiczne6,1Zagraj w tę ciekawą wersję w Bejeweld! Na każdym poziomie koło zostanie od nowa napełnione klejnotami. Twórz rzędy trzech klejnotów o tym samym kolorze i w ten sposób je rozgrywaj. Za każdą rozegraną grupkę, diament, znajdujący się pośrodku...
Różnice Pod Wodą

Różnice Pod Wodą

Gry Logiczne4,2Odszukaj różnice na tym podwodnym obrazku. Każda odnaleziona różnica przyniesie Ci punkty, a każde niewłaściwe kliknięcie punkty odbierze.
Bongo Balls

Bongo Balls

Gry Logiczne7,5Spróbuj w tej wersji Zumy rozegrać wszystkie kulki.
Jewel of Atlantis

Jewel of Atlantis

Gry Logiczne7,5Twórz kolumny lub rzędy z przynajmniej 3 identycznych klejnotów.
Zgarniacze kasy

Zgarniacze kasy

Gry Logiczne7,9Zgarniacze kasy uciekają z więzienia!
Onet Connect Classic

Onet Connect Classic

Gry Logiczne7,5Fajne zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne kafelki i oczyść pole, zanim upłynie czas, w tej zabawnej grze Mahjong.
Robin Hood Szukanie Różnic

Robin Hood Szukanie Różnic

Gry Logiczne6,6Dzięki odnalezieniu wszystkich różnic na obrazkach przy opowieści o Robin Hoodzie, dojdziesz krok po kroku do rozwiązania opowiadania! Aby to osiągnąć musisz też odszukać właściwą drogę.
Sześciokąty

Sześciokąty

Gry Logiczne7,3Czy dasz radę znaleźć odpowiednie miejsca na klejnoty w tej ciekawej układance? Czas ucieka, pospiesz się!
Misie Mahjong

Misie Mahjong

Gry Logiczne7,5Znajdź pary płytek i oczyść planszę w jak najkrótszym czasie.
Odszukaj przycisk play 2

Odszukaj przycisk play 2

Gry Logiczne8,1Przycisk play znów się gdzieś ukrył! Rozwiąż wszystkie śmieszne puzzle w tej ciekawej grze point click i spróbuj odnaleźć przycisk play.
Odszukaj Przycisk Play 7

Odszukaj Przycisk Play 7

Gry Logiczne8,4Ta gra złożona jest z mini-gier, a każda z nich jest innym wyzwaniem, które przyśpieszy działanie Twego umysłu! Postępuj według instrukcji, zwracaj uwagę na podpowiedzi i rozwiąż wszystkie puzzle w tej grze. Kiedy uda Ci się odnaleźć ikonkę...
Kris Mahjong

Kris Mahjong

Gry Logiczne7,5Jeszcze nigdy nie grałeś w takiego Mahjonga! Kris Mahjong na pewno sprawdzi Twoje umiejętności. Spróbuj udowodnić, że jesteś najlepszy, grając w tę niesamowitą darmową grę w przeglądarce.
Hawaje 10 x 10

Hawaje 10 x 10

Gry Logiczne7,5Udaj się w wirtualną podróż na tropikalną wyspę w tej skomplikowanej grze w puzzle. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie elementy układanki we właściwej kolejności?
Znajdź różnice 13

Znajdź różnice 13

Gry Logiczne4,3Aby przejść do nastepnego obrazka musisz odnaleźć najpierw 5 różnic.
Podróżniczka w czasie

Podróżniczka w czasie

Gry Logiczne7,6Ethel jest studentką, która właśnie odkryła tajemniczy portal w czasoprzestrzeni, ukryty w bibliotece uniwersyteckiej. Czy powinna przez niego przejść? W takim razie będzie potrzebowała Twojej pomocy, aby powrócić do przyszłości w tej grze...
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game