1 2 3 4
Reklama
Królewskie Klejnoty

Królewskie Klejnoty

Gry Logiczne6,3Zagraj w tę ciekawą wersję w Bejeweld! Na każdym poziomie koło zostanie od nowa napełnione klejnotami. Twórz rzędy trzech klejnotów o tym samym kolorze i w ten sposób je rozgrywaj. Za każdą rozegraną grupkę, diament, znajdujący się pośrodku...
Jewels Blitz 2

Jewels Blitz 2

Gry Logiczne5,9Zdobywaj wspaniałe dzienne premie, grając w świetną grę logiczną typu dopasuj 3. Połącz ze sobą kolorowe klejnoty, jak najszybciej potrafisz. Na każdym poziomie będziesz mieć tylko określoną liczbę ruchów, więc uważaj!
Mahjong w Przestrzeni

Mahjong w Przestrzeni

Gry Logiczne6,7Wybieraj po 2 takie same klocki aby je rozegrać. Rozgrywaj w ten sposób wszystkie klocki abyś mógł przelecieć na inna planetę.
W Fabryce Masła

W Fabryce Masła

Gry Logiczne3,9One są ciągle fajne: gry w rodzaju Tetris, w których należy tak dopasować do siebie figury, aby powstała całość "bez dziur". Zabierz się za pracę w fabryce masła, umieść jak najkorzystniej wszystkie elementy i tak, aby uzyskać jak najwyższy...
Endless Bubbles

Endless Bubbles

Gry Logiczne7,2Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.
Szachy: Klasyczne

Szachy: Klasyczne

Gry Logiczne4Czy pokonasz komputer, próbując dać mu mata w tej wersji online popularnej gry? Sprawdź, czy uda ci się zaszachować króla przeciwnika, zanim stracisz swojego!
Podróżniczka w czasie

Podróżniczka w czasie

Gry Logiczne6,6Ethel jest studentką, która właśnie odkryła tajemniczy portal w czasoprzestrzeni, ukryty w bibliotece uniwersyteckiej. Czy powinna przez niego przejść? W takim razie będzie potrzebowała Twojej pomocy, aby powrócić do przyszłości w tej grze...
Snail Bob 2

Snail Bob 2

Gry Logiczne7,5Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Wheely 4: Podróż w czasie

Wheely 4: Podróż w czasie

Gry Logiczne8,6Wheely przygotowuje się do ekscytującej podróży w czasie. Czy chcesz do niego dołączyć?
Orbox B

Orbox B

Gry Logiczne3,5Przejdź przez wszystkie etapy i rozwiąż łamigłówkę.
Piraci i Klejnoty

Piraci i Klejnoty

Gry Logiczne4,3Twórz serie trzech lub więcej kamieni szlachetnych, aby następnie je rozegrać. Klejnoty można zamieniać przez klikanie na nie oba.
Adam i Ewa 2

Adam i Ewa 2

Gry Logiczne7,5Czy ten jaskiniowiec wciąż szuka miłości? Na to wygląda. Może Ty mu pomożesz?
Sobic 1

Sobic 1

Gry Logiczne5Ułóż kombinację z czterech cegiełek tego samego koloru!
Wheely 6

Wheely 6

Gry Logiczne8,6You are the only one, who can help this brave car to rescue his girlfriend and pass each stage easily. You will have to solve each puzzle as better as you can and have so much fun here. Do you think that it is so easy? Well, then just do it!
Rock Rush Classic 2

Rock Rush Classic 2

Gry Logiczne4,1W tej grze - powtórce z przeszłości udajesz się na poszukiwania diamentów. Skoro tylko wyciągniesz jakiś kamień lub go przemieścisz, wszystko się zapadnie. Uważaj więc, aby nie zostać zasypanym przez kamienie! Uważaj na poruszające się...
Szukanie Numerów-Pinokio

Szukanie Numerów-Pinokio

Gry Logiczne4,7Odszukaj podane numery, które występują w rysunku pod różnymi postaciami. Zwracaj uwagę na to, aby nie klikać niepotrzebnie , bo to może kosztować Cię punkty.
Soliter 4

Soliter 4

Gry Logiczne8,3Ułóż talie kart od Asa do Króla i kolumny kolorami na przemian.
Jewel of Atlantis

Jewel of Atlantis

Gry Logiczne7,5Twórz kolumny lub rzędy z przynajmniej 3 identycznych klejnotów.
Mahjong 3D

Mahjong 3D

Gry Logiczne6,3Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.
Szachy 5

Szachy 5

Gry Logiczne5,8Spróbuj wygrać w tej partyjce szachów z komputerem lub Twoją koleżanką lub kolegą.
Klocki 6

Klocki 6

Gry Logiczne6,5Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru!
Bongo Balls

Bongo Balls

Gry Logiczne7,9Spróbuj w tej wersji Zumy rozegrać wszystkie kulki.
Słodkie klocki

Słodkie klocki

Gry Logiczne7,5Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej sympatycznej układance, wymagającej myślenia? Znajdź miejsca dla wszystkich słodkich klocków, próbując ułożyć je w rzędy, aby usunąć je z planszy. Gdy zabraknie ci miejsca na kolejny klocek,...
Farm Connect 2

Farm Connect 2

Gry Logiczne7,5Opróżnij pole klikając na podwójne kamienie i je rozgrywając. Klikaj na kamienie z takimi samymi owocami, które leżą obok siebie lub które mogą być połączone za pomocą jednej linii z maxymalnie dwoma kątami.
Ukryte Cyfry 2

Ukryte Cyfry 2

Gry Logiczne5,3Odszukuj wszystkie ukryte na obrazku cyfry zanim skończy się Twój czas. Jeżeli klikniesz na niewłaściwe elementy zostaną odjęte Ci punkty.
Spider Solitaire 2

Spider Solitaire 2

Gry Logiczne6Ułóż karty tak, aby uformowały kompletną serię. Możesz jedynie położyć kartę o niższej wartości na kartę o wartości wyższej. Jeżeli zagrasz różnymi kolorami, możesz przemieszczać kupki kart o tym samym kolorze. Powodzenia!
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game