1 2 3 4
Reklama
Puzzle Bobble

Puzzle Bobble

Gry Logiczne7,9Oczyść planszę strzelając w bańki tego samego koloru!
Hotel z Klasą

Hotel z Klasą

Gry Logiczne7,9Jesteś nowym zarządcą hotelu. Klienci są bardzo wymagający. Rób co możesz, aby byli zadowoleni i dawali spore napiwki! Jeżeli jednak pojawią się 3 skargi, stracisz pracę! Staraj się więc, aby...
Budujący Wieże

Budujący Wieże

Gry Logiczne7,9Twoim celem jest stworzenie odnoszącej największe w świecie sukcesy firmy. Najpierw jednak musisz wznieść z powierzchni ziemi wysokie biurowce. W tych budynkach będą pracować ludzie: zadbaj o to, aby właściwy...
Troll Face Quest

Troll Face Quest

Gry Logiczne7,8Najwyższa pora, żeby potrollować popularne programy telewizyjne w nowej odjechanej odsłonie Troll Face Quest!
Puzel Winx

Puzel Winx

Gry Logiczne7,8Wybierz jeden z obrazków i ułóż kawałki puzla we właściwej kolejności. Obrazek możesz też samodzielnie zalogować.
Wszystko Się Wali 2

Wszystko Się Wali 2

Gry Logiczne7,8W tej grze należy doprowadzić do zawalenia się obramowań domów do niebieskiej linii. Możesz to zrobić umieszczając w odpowiednim miejscu dynamit i doprowadzając do jego wybuchu, klikając na "boom".
Szachy 6

Szachy 6

Gry Logiczne7,6W tej partyjce szachów spróbuj pokonać mistrza-robota!
Snail Bob 3

Snail Bob 3

Gry Logiczne7,6Pomóż Ślimakowi Bobowi dostać się na przyjęcie urodzinowe jego dziadka! Na każdym poziomie używaj odpowiednich narzędzi aby oczyścić drogę przez Ślimakiem. Pociągaj za dźwignie, otwieraj...
My Adventure Book 2

My Adventure Book 2

Gry Logiczne7,5Ten chłopiec popełnił błąd - przeczytał tajemną księgę, która leżała na strychu. Został przeniesiony do magicznego świata.
Magical Battle 2

Magical Battle 2

Gry Logiczne7,5Spróbuj wygrać z przeciwnikiem przez wybór trzech kart. Możesz wybrać osobowości z różnych znanych gier.
Mahjong 3D

Mahjong 3D

Gry Logiczne7,5Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.
Egipski Mahjong

Egipski Mahjong

Gry Logiczne7,5Zagraj w Mahjong w Egipcie i odkryj jakie skarby ukryte są w tym kraju: piramida w Gizie, obelisk z Karnak, Dolina Króli i dużo więcej. Odszukuj pary heroglifów i w ten sposób rozegraj wszystkie obrazki!
Slidon

Slidon

Gry Logiczne7,5W tej ciekawej odmianie Mahjong musisz spróbować umieścić obok siebie 2 identyczne kamienie i w tem sposób spowodować ich zniknięcie. Spróbuj opróżnić plansze za jak najmniejszą ilością ruchów!
Jewels 2

Jewels 2

Gry Logiczne7,5Zmieniaj położenie klejnotów by w rzędzie/pionie były 3 identyczne!
Wieża Mahjong

Wieża Mahjong

Gry Logiczne7,5Zagraj teraz w światowej sławy grę Mahjongg w wersji wieżowej. Musisz zadbać o to, by odnaleźć 2 takie same kamienie i opróżnić planszę.
Ring Pass Not

Ring Pass Not

Gry Logiczne7,5Ułóż te same kolory lub symbole obok siebie, aby zamknąć okrąg.
Mahjong FRVR

Mahjong FRVR

Gry Logiczne7,5Ta wersja słynnej gry madżong będzie doskonale odpowiadać doświadczonym graczom, jak również osobom, które nigdy nie grały w tę fantastyczną, ponadczasową grę, pochodzącą z Chin. Spróbuj...
Bejeweled 25

Bejeweled 25

Gry Logiczne7,5Ludzie czekają w kolejce po śniadanie. Spróbuj obsłużyć jak najwięcej ludzi zanim skończy się przeznaczony na to czas. Zadbaj o to, aby dać im to, o co proszą.
Klocki 6

Klocki 6

Gry Logiczne7,5Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru!
Hawaje 10 x 10

Hawaje 10 x 10

Gry Logiczne7,5Udaj się w wirtualną podróż na tropikalną wyspę w tej skomplikowanej grze w puzzle. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie elementy układanki we właściwej kolejności?
Chiński Mahjong

Chiński Mahjong

Gry Logiczne7,5Chiński Mahjong, wariant dawnej gry azjatyckiej, teraz na linii! W grze Mahjong ważnymi faktorami aby odnieść sukces są odpowiedni wgląd w grę i szybkość. Rozegraj pole jak najszybciej to możliwe, klikając...
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game