1 2 3 4
Reklama
Snail Bob 2

Snail Bob 2

Gry Logiczne8Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Wheely 6

Wheely 6

Gry Logiczne8,8You are the only one, who can help this brave car to rescue his girlfriend and pass each stage easily. You will have to solve each puzzle as better as you can and have so much fun here. Do you think that it is so easy? Well, then just do it!
Ślimak Bob 3

Ślimak Bob 3

Gry Logiczne7,4NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.
Blox

Blox

Gry Logiczne6,5Spróbuj stłuc 2 lub więcej identycznych bloków, umieszczając je obok siebie. Korzystaj z podnoszenia i opadania.
Kris Mahjong

Kris Mahjong

Gry Logiczne7,5Jeszcze nigdy nie grałeś w takiego Mahjonga! Kris Mahjong na pewno sprawdzi Twoje umiejętności. Spróbuj udowodnić, że jesteś najlepszy, grając w tę niesamowitą darmową grę w przeglądarce.
Rock Rush Classic 1

Rock Rush Classic 1

Gry Logiczne4,3Masz przed sobą uzależniającą grę, w której udajesz się na poszukiwanie zielonych diamentów. Kamienie pod którymi 'wykopiesz' grunt, zapadną się. Uważaj więc, aby samemu nie zostać zakopanym. Kamienie można przemieszczać na boki i dzięki...
Tworzenie Par

Tworzenie Par

Gry Logiczne7,8Jesteś w podróży i znajdujesz się w sektorze przestrzennym Z. Niestety wszystkie portale przestrzenne są zamknięte. Otwórz je zanim skończy się przeznaczony na to czas: klikaj na dwa kamienie tego samego koloru, aby je rozegrać. Możesz je rozegrać...
Pengapop 2

Pengapop 2

Gry Logiczne7Rzucić kulki tak, by powstała seria trzech identycznych kulek. Seria ta zniknie. Bądź szybki, ponieważ w przeciwnym razie kulki napadną Ciebie!
Egipski Mahjong

Egipski Mahjong

Gry Logiczne6,8Zagraj w Mahjong w Egipcie i odkryj jakie skarby ukryte są w tym kraju: piramida w Gizie, obelisk z Karnak, Dolina Króli i dużo więcej. Odszukuj pary heroglifów i w ten sposób rozegraj wszystkie obrazki!
Lemon-jong

Lemon-jong

Gry Logiczne6,8Oto ciekawa gra Mahjong - gra, która trochę odbiega od standardowych gier Nahjong: masz w niej możliwość tworzenia par kamieni w centrum gry. Szukaj par kamieni i postaraj się, aby się nie zablokować!
Momo Pop

Momo Pop

Gry Logiczne5,9Te zwierzątka gospodarskie są tak sympatyczne, że bardzo przyjemnie jest spędzać z nimi czas. Potrafisz połączyć je wszystkie w tej uroczej grze typu dopasuj 3?
Znajdź różnice 14

Znajdź różnice 14

Gry Logiczne5,4Odszukaj na każdym zdjęciu 5 różnic. Skoro tylko odszukasz wszystkie różnice otrzymasz nowe zdjęcie.
Wheely 7 Detektyw

Wheely 7 Detektyw

Gry Logiczne8,6Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!
Jewel Explode

Jewel Explode

Gry Logiczne7,3Dopasuj do siebie klejnoty jak najszybciej tylko możesz, aby eksplodowały! Postaraj się dopasować ich jak najwięcej w danym ruchu, aby osiągnąć jak najwyższy wynik i zdobyć wspaniałe wzmocnienia!
Perły Tahiti

Perły Tahiti

Gry Logiczne8,6Otrzymałeś listę z najróżniejszymi przedmiotami. Jak szybko uda Ci się je wszystkie znaleźć?
Pająk Solitaire

Pająk Solitaire

Gry Logiczne7Pasjans Pająk jest wariantem gry w karty Solitaire. Chodzi o to, by rozegrać jak najszybciej karty z dziesięciu kupek.
Sailor Pop

Sailor Pop

Gry Logiczne7,4Dołącz do tego pirata w poszukiwania przepysznych rybek. Możesz pomóc mu przywieźć masę pstrągów i cały ładunek łososia w tej grze logicznej polegającej na dopasowaniu 3 identycznych elementów.
Lightning

Lightning

Gry Logiczne7,6Przeciągnij jedną kartę w tym samym czasie z rzędu kart na dole ekranu na jedną z czterech kupek w środku ekranu. Jeśli strzałka pod kartą skierowana jest w górę, połóż tam kartę, która jest jedną wartość wyższa. Jeśli strzałka skierowana...
Znajdź słodycze: Zima

Znajdź słodycze: Zima

Gry Logiczne7,9Znajdowanie gwiazdek i rozwiązywanie słodkich łamigłówek będzie misją, która mogłaby nigdy się nie kończyć.
Znajdź różnice 13

Znajdź różnice 13

Gry Logiczne4,1Aby przejść do nastepnego obrazka musisz odnaleźć najpierw 5 różnic.
Strzelanie do bąbelków

Strzelanie do bąbelków

Gry Logiczne6,7Potrzebujemy kogoś, kto potrafi zestrzelić mnóstwo bąbelków. Doświadczenie nie jest wymagane...
Budowniczy wieży

Budowniczy wieży

Gry Logiczne8,3Zbuduj wieżę z klocków, najniższa wartość powinna się znaleźć na samej górze.
Różne Pieski

Różne Pieski

Gry Logiczne5,6Na ekranie zobaczysz dwa obrazki przedstawiające pieska. Na pierwszy rzut oka wydają się one identyczne, ale jeżeli popatrzysz dłużej, zauważysz, że jednak się różnią! Czy uda Ci się znaleźć wszystkie różnice? Za każdy błąd zostanie...
Klocki

Klocki

Gry Logiczne5,8Klikaj na grupy klocków tego samego koloru!
Klocki 6

Klocki 6

Gry Logiczne7,1Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru!
Znajdź różnice 21

Znajdź różnice 21

Gry Logiczne5,6Między każdą parą obrazków jest 5 elementów, które je od siebie różnią. Czy uda Ci się je wszystkie odróżnić? Dużo przyjemności!
Klocki 23

Klocki 23

Gry Logiczne4,2Spróbuj-za pomocą 25 klików myszką rozegrać całe pole. Wybierz za każdym razem, u góry, 1 z 6 kolorów, w które muszą zamienić się kulki. Twoim zadaniem jest za pomocą wybranego koloru przekolorować jak największą przestrzeń.
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game