1 2 3 4
Reklama
Endless Bubbles

Endless Bubbles

Gry Logiczne6,2Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.
Klocki

Klocki

Gry Logiczne5,9Klikaj na grupy klocków tego samego koloru!
Mała farma - kliker

Mała farma - kliker

Gry Logiczne6,8Ta dziewczyna odziedziczyła gospodarstwo rolne po swoim dziadku. Teraz razem z przyjaciółmi będą tam uprawiać zboża i hodować zwierzęta. Przyłącz się do nich w tej sympatycznej grze w gospodarstwo rolne.
Perły Tahiti

Perły Tahiti

Gry Logiczne8Otrzymałeś listę z najróżniejszymi przedmiotami. Jak szybko uda Ci się je wszystkie znaleźć?
Farm Connect 2

Farm Connect 2

Gry Logiczne7,5Opróżnij pole klikając na podwójne kamienie i je rozgrywając. Klikaj na kamienie z takimi samymi owocami, które leżą obok siebie lub które mogą być połączone za pomocą jednej linii z maxymalnie dwoma kątami.
Mahjong 3D

Mahjong 3D

Gry Logiczne6,4Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.
Bejeweled 25

Bejeweled 25

Gry Logiczne5,7Ludzie czekają w kolejce po śniadanie. Spróbuj obsłużyć jak najwięcej ludzi zanim skończy się przeznaczony na to czas. Zadbaj o to, aby dać im to, o co proszą.
Zgarniacze kasy

Zgarniacze kasy

Gry Logiczne7,6Zgarniacze kasy uciekają z więzienia!
Auteczko 3

Auteczko 3

Gry Logiczne7,6Rozwiąż zagadki w czasie tych samochodowych przygód, by zdobyć serce swojej wymarzonej Pani Auteczko!
Poux

Poux

Gry Logiczne3,2Spróbuj tak rozegrać grę aby pole zostało puste
Zagubione Przedmioty W Pokoju

Zagubione Przedmioty W Pokoju

Gry Logiczne4,8Odszukuj szybko ukryte elementy, które ukazane zostają na obrazkach poniżej. Patrz dobrze, bo kiedy klikniesz na niewłaściwy przedmiot zostanie odjęte Ci 20 sekund z Twego czasu.
Stara tawerna

Stara tawerna

Gry Logiczne6,9Wydaje się, że czas zatrzymał się w starej opuszczonej tawernie. Znajduje się tam wiele rzeczy: czy możesz odnaleźć przedmioty z listy?
Sześciokąty

Sześciokąty

Gry Logiczne7,5Czy dasz radę znaleźć odpowiednie miejsca na klejnoty w tej ciekawej układance? Czas ucieka, pospiesz się!
Misteryjne Miasto

Misteryjne Miasto

Gry Logiczne7,4Pomóż tej barmance w odszukaniu butelek wina i innych przedmiotów.
Uśmieszki Bejeweld

Uśmieszki Bejeweld

Gry Logiczne4,1Aby wygrać musisz spróbować odpowiednio pogrupować uśmieszki.
Mahjongg 5

Mahjongg 5

Gry Logiczne6,3Opróżnij planszę tak szybko, jak to jest możliwe, klikając na podobne do siebie figury. Można wybrać tylko figury, które znajdują się na krawędzi, lub pośrodku.
Orbox B

Orbox B

Gry Logiczne3,1Przejdź przez wszystkie etapy i rozwiąż łamigłówkę.
Mahjong w Przestrzeni

Mahjong w Przestrzeni

Gry Logiczne4,7Wybieraj po 2 takie same klocki aby je rozegrać. Rozgrywaj w ten sposób wszystkie klocki abyś mógł przelecieć na inna planetę.
W Fabryce Masła

W Fabryce Masła

Gry Logiczne3,5One są ciągle fajne: gry w rodzaju Tetris, w których należy tak dopasować do siebie figury, aby powstała całość "bez dziur". Zabierz się za pracę w fabryce masła, umieść jak najkorzystniej wszystkie elementy i tak, aby uzyskać jak najwyższy...
Połącz to 2

Połącz to 2

Gry Logiczne6,2Usuń obrazki, które są takie same. Ale są zasady: 2 obrazki połączone są przy pomocy linki a w tej lince nie może być więcej niż 2 pęknięcia.
Jewel of Atlantis

Jewel of Atlantis

Gry Logiczne6Twórz kolumny lub rzędy z przynajmniej 3 identycznych klejnotów.
Królewskie Klejnoty

Królewskie Klejnoty

Gry Logiczne5,2Zagraj w tę ciekawą wersję w Bejeweld! Na każdym poziomie koło zostanie od nowa napełnione klejnotami. Twórz rzędy trzech klejnotów o tym samym kolorze i w ten sposób je rozgrywaj. Za każdą rozegraną grupkę, diament, znajdujący się pośrodku...
Rock Rush

Rock Rush

Gry Logiczne5,5W tej grze - powtórce z przeszłości- udajesz się na poszukiwania diamentów. Skoro tylko wyciągniesz jakiś kamień lub go przemieścisz, wszystko się zapadnie. Uważaj więc, aby nie zostać zasypanym przez kamienie! Kamienie można przesuwać...
Pełna Łąka

Pełna Łąka

Gry Logiczne5,6Twórz serie z co najmniej 3 identycznych figur, po kliknięciu na nie znikną. Kiedy zlikwidujesz 'tylko' 3 w ich miejsce pojawi się czaszka. Czaszki możesz likwidować jedynie za pomocą podkładanych pod nie bomb i doprowadzając do ich wybuchu....
Klocki 6

Klocki 6

Gry Logiczne6,4Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru!
Hawaje 10 x 10

Hawaje 10 x 10

Gry Logiczne7,5Udaj się w wirtualną podróż na tropikalną wyspę w tej skomplikowanej grze w puzzle. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie elementy układanki we właściwej kolejności?
Hexa

Hexa

Gry Logiczne7,1Umiesć trzy lub więcej identycznych elementów obok siebie pionowo lub poziomo.
Odszukaj przycisk play 4

Odszukaj przycisk play 4

Gry Logiczne4,4Znów przed nami nowa część gry "Odszukaj przycisk play"! Również w tej grze zadaniem jest rozegrać serię mini gier, aby dzięki temu znaleźć klewisz 'Play' pozwalający przejść na nastepny poziom. Powodzenia!
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game