1 2 3 4
Reklama
Klocki

Klocki

Gry Logiczne6,1Klikaj na grupy klocków tego samego koloru!
Mah Jongg 1

Mah Jongg 1

Gry Logiczne6,9Zewnętrznie położone puzzle możesz usuwać klikając na puzzle z takim samym obrazkiem (jedynie po lewo lub po prawo) Musisz spróbować usunąć wszystkie puzzle z planszy.
Lightning

Lightning

Gry Logiczne7,5Przeciągnij jedną kartę w tym samym czasie z rzędu kart na dole ekranu na jedną z czterech kupek w środku ekranu. Jeśli strzałka pod kartą skierowana jest w górę, połóż tam kartę, która jest jedną wartość wyższa. Jeśli strzałka skierowana...
Rysunkowy Mahjong

Rysunkowy Mahjong

Gry Logiczne8,1Klikaj na dwa identyczne kamienie i powoduj ich znikanie.
Wheely 7 Detektyw

Wheely 7 Detektyw

Gry Logiczne8,8Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!
Muzyczna Szkatułka 2

Muzyczna Szkatułka 2

Gry Logiczne8,5Muzyczna Szkatułka 'przechadza się' przez tę grę jako główny motyw. A przed Tobą część druga z całej serii. Ta pięknie narysowana gra w odszukiwanie różnic za każdym razem zaciekawia i powoduje, że chce się zobaczyć każdy kolejny obrazek....
Mahjongg Garden

Mahjongg Garden

Gry Logiczne8,3Zagraj tę odmianę gry Mahjong w ogrodzie. Musisz za każdym razem spróbować znaleźć 2 te same kamienie
Tworzenie Par

Tworzenie Par

Gry Logiczne7,3Jesteś w podróży i znajdujesz się w sektorze przestrzennym Z. Niestety wszystkie portale przestrzenne są zamknięte. Otwórz je zanim skończy się przeznaczony na to czas: klikaj na dwa kamienie tego samego koloru, aby je rozegrać. Możesz je rozegrać...
Hawaje 10 x 10

Hawaje 10 x 10

Gry Logiczne7,5Udaj się w wirtualną podróż na tropikalną wyspę w tej skomplikowanej grze w puzzle. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie elementy układanki we właściwej kolejności?
Fruita Swipe

Fruita Swipe

Gry Logiczne5,9Jak najszybciej połącz ze sobą wszystkie smakowite owoce w tej dynamicznej grze logicznej.
Cubez

Cubez

Gry Logiczne6,1W tej grze Twym zadaniem jest tworzenie przestrzeni na planszy przez konstruowanie serii 3 lub wiecej identycznych klocków. Masz 3 minuty na zdobycie jak największej ilości punktów.
Połącz to 2

Połącz to 2

Gry Logiczne6,5Usuń obrazki, które są takie same. Ale są zasady: 2 obrazki połączone są przy pomocy linki a w tej lince nie może być więcej niż 2 pęknięcia.
Klucz Mahjongg

Klucz Mahjongg

Gry Logiczne7Kliknij na dwie pasujące płytki, aby usunąć je z planszy.
Mahjong Zwierzęcy 2

Mahjong Zwierzęcy 2

Gry Logiczne7,2Spróbuj usunąć klocki poprzez klikanie na dwa takie same obrazki.
The Book of Hidden Objects

The Book of Hidden Objects

Gry Logiczne7,5Eddie jest nieustraszonym podróżnikiem, który w tej grze w ukryte przedmioty zaraz zwiedzi tajemniczą wyspę o nazwie Borgabunda. Czy zdobędziesz się na odwagę, aby towarzyszyć mu w wyprawie? Bohater zabierze ze sobą jeszcze bardziej tajemniczą...
Kris Mahjong

Kris Mahjong

Gry Logiczne7,5Jeszcze nigdy nie grałeś w takiego Mahjonga! Kris Mahjong na pewno sprawdzi Twoje umiejętności. Spróbuj udowodnić, że jesteś najlepszy, grając w tę niesamowitą darmową grę w przeglądarce.
Onet Connect Classic

Onet Connect Classic

Gry Logiczne7,5Fajne zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne kafelki i oczyść pole, zanim upłynie czas, w tej zabawnej grze Mahjong.
Mahjong - Jedzenie

Mahjong - Jedzenie

Gry Logiczne9,1Przedrzyj się przez obfitość tego pysznego jedzonka i postaraj się ukończyć grę!
Isis

Isis

Gry Logiczne5,8Wybierz się razem z Isis na poszukiwanie jej kochanka i odkryjcie razem świat duchów. Szukaj różnic i dzięki nim posuń się dalej w opowieści. Uważaj jednak czego sobie życzysz, nie wszystko jest równie bezpieczne!
Magic Jewels

Magic Jewels

Gry Logiczne7,6Połącz co najmniej 3 klejnoty w tym samym kolorze i pomóż dżinówce wykonać wszystkie zamówienia w jej magicznym sklepie! Zarabiaj monety, kupuj potężne doładowania i próbuj ukończyć wszystkie ze 101 poziomów w tej czarującej grze gatunku...
Uśmieszki Bejeweld

Uśmieszki Bejeweld

Gry Logiczne4,3Aby wygrać musisz spróbować odpowiednio pogrupować uśmieszki.
Crescent Solitaire

Crescent Solitaire

Gry Logiczne6,4Spróbuj rozegrać wszystkie karty.
Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna

Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna

Gry Logiczne7,4Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej...
Bejeweled 25

Bejeweled 25

Gry Logiczne5,4Ludzie czekają w kolejce po śniadanie. Spróbuj obsłużyć jak najwięcej ludzi zanim skończy się przeznaczony na to czas. Zadbaj o to, aby dać im to, o co proszą.
Dynastia z Szanghaju

Dynastia z Szanghaju

Gry Logiczne7,5W tej ciekawej wersji madżonga, klasycznej gry planszowej, czekają na ciebie dwa poziomy trudności. Jeśli jesteś nowym graczem, możesz wypróbować poziom dla dzieci. Zaawansowani gracze mogą od razu wskoczyć na wymagający poziom Shanghai.
Mahjongg 5

Mahjongg 5

Gry Logiczne6,7Opróżnij planszę tak szybko, jak to jest możliwe, klikając na podobne do siebie figury. Można wybrać tylko figury, które znajdują się na krawędzi, lub pośrodku.
Kolorowe bloki

Kolorowe bloki

Gry Logiczne7,5Te kolorowe bloki naprawdę zaczynają się piętrzyć. Czy dasz radę ułożyć je na planszy we właściwej kolejności, aby znikły z ekranu w tej trudnej grze logicznej?
Hexa

Hexa

Gry Logiczne7,3Umiesć trzy lub więcej identycznych elementów obok siebie pionowo lub poziomo.
Bunch

Bunch

Gry Logiczne4,8Przestawiaj elementy tak, by połączyć je w grupy identycznych.
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game