1 2 3 4
Reklama
Mahjong Zwierzęcy 2

Mahjong Zwierzęcy 2

Gry Logiczne7,2Spróbuj usunąć klocki poprzez klikanie na dwa takie same obrazki.
Szachy 1

Szachy 1

Gry Logiczne5,3Spróbuj ograć swój komputer w partyjce szachów.
Farm Connect 2

Farm Connect 2

Gry Logiczne7,5Opróżnij pole klikając na podwójne kamienie i je rozgrywając. Klikaj na kamienie z takimi samymi owocami, które leżą obok siebie lub które mogą być połączone za pomocą jednej linii z maxymalnie dwoma kątami.
Hawaje 10 x 10

Hawaje 10 x 10

Gry Logiczne7,5Udaj się w wirtualną podróż na tropikalną wyspę w tej skomplikowanej grze w puzzle. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie elementy układanki we właściwej kolejności?
Połącz to 2

Połącz to 2

Gry Logiczne7,3Usuń obrazki, które są takie same. Ale są zasady: 2 obrazki połączone są przy pomocy linki a w tej lince nie może być więcej niż 2 pęknięcia.
Cubez

Cubez

Gry Logiczne6,1W tej grze Twym zadaniem jest tworzenie przestrzeni na planszy przez konstruowanie serii 3 lub wiecej identycznych klocków. Masz 3 minuty na zdobycie jak największej ilości punktów.
Zagubione Przedmioty W Pokoju

Zagubione Przedmioty W Pokoju

Gry Logiczne6,3Odszukuj szybko ukryte elementy, które ukazane zostają na obrazkach poniżej. Patrz dobrze, bo kiedy klikniesz na niewłaściwy przedmiot zostanie odjęte Ci 20 sekund z Twego czasu.
Obudź się Tato 3

Obudź się Tato 3

Gry Logiczne2,4Czy z dużą przyjemnością grałeś w grę Obudź się Tato? Potworek Junior powrócił w tej drugiej, kolejnej części gry i ciągle nie robi chętniej nic innego jak budzenie Potworka Seniora! I...na pewno się domyślasz: Senior nie zawsze jest...
Mahjongg 5

Mahjongg 5

Gry Logiczne7,2Opróżnij planszę tak szybko, jak to jest możliwe, klikając na podobne do siebie figury. Można wybrać tylko figury, które znajdują się na krawędzi, lub pośrodku.
Kolorowe bloki

Kolorowe bloki

Gry Logiczne7,5Te kolorowe bloki naprawdę zaczynają się piętrzyć. Czy dasz radę ułożyć je na planszy we właściwej kolejności, aby znikły z ekranu w tej trudnej grze logicznej?
Bunch

Bunch

Gry Logiczne6,6Przestawiaj elementy tak, by połączyć je w grupy identycznych.
Ślimak Bob 3

Ślimak Bob 3

Gry Logiczne7,3NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.
Klasyczne Sudoku

Klasyczne Sudoku

Gry Logiczne7,5Wypróbuj klasyczną wersję tej japońskiej gry. Jak szybko uda ci się zapełnić tabelę o rozmiarach 9 x 9 odpowiednimi cyframi?
Onet Connect Classic

Onet Connect Classic

Gry Logiczne7,5Fajne zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne kafelki i oczyść pole, zanim upłynie czas, w tej zabawnej grze Mahjong.
Sobic 1

Sobic 1

Gry Logiczne5,7Ułóż kombinację z czterech cegiełek tego samego koloru!
Jewel Explode

Jewel Explode

Gry Logiczne7,7Dopasuj do siebie klejnoty jak najszybciej tylko możesz, aby eksplodowały! Postaraj się dopasować ich jak najwięcej w danym ruchu, aby osiągnąć jak najwyższy wynik i zdobyć wspaniałe wzmocnienia!
Mahjong w Przestrzeni

Mahjong w Przestrzeni

Gry Logiczne7,5Wybieraj po 2 takie same klocki aby je rozegrać. Rozgrywaj w ten sposób wszystkie klocki abyś mógł przelecieć na inna planetę.
Klucz Mahjongg

Klucz Mahjongg

Gry Logiczne7,3Kliknij na dwie pasujące płytki, aby usunąć je z planszy.
Dynastia z Szanghaju

Dynastia z Szanghaju

Gry Logiczne7,5W tej ciekawej wersji madżonga, klasycznej gry planszowej, czekają na ciebie dwa poziomy trudności. Jeśli jesteś nowym graczem, możesz wypróbować poziom dla dzieci. Zaawansowani gracze mogą od razu wskoczyć na wymagający poziom Shanghai.
Królewskie Klejnoty

Królewskie Klejnoty

Gry Logiczne6,8Zagraj w tę ciekawą wersję w Bejeweld! Na każdym poziomie koło zostanie od nowa napełnione klejnotami. Twórz rzędy trzech klejnotów o tym samym kolorze i w ten sposób je rozgrywaj. Za każdą rozegraną grupkę, diament, znajdujący się pośrodku...
Bongo Balls

Bongo Balls

Gry Logiczne7,5Spróbuj w tej wersji Zumy rozegrać wszystkie kulki.
Dynastia Mahjong

Dynastia Mahjong

Gry Logiczne6,2Możesz odkrywać tajemnicze królestwo, jednocześnie grając w tę internetową wersję klasycznej gry planszowej. Doskonale nadaje się dla nowych graczy i tych bardziej doświadczonych. Jeśli utkniesz, wystarczy, że użyjesz zaczarowanej płytki,...
Kris Mahjong

Kris Mahjong

Gry Logiczne7,5Jeszcze nigdy nie grałeś w takiego Mahjonga! Kris Mahjong na pewno sprawdzi Twoje umiejętności. Spróbuj udowodnić, że jesteś najlepszy, grając w tę niesamowitą darmową grę w przeglądarce.
Strzelanie do bąbelków

Strzelanie do bąbelków

Gry Logiczne6,8Potrzebujemy kogoś, kto potrafi zestrzelić mnóstwo bąbelków. Doświadczenie nie jest wymagane...
Kwadraty na stos

Kwadraty na stos

Gry Logiczne6,2Jak długo dasz radę układać w stos wszystkie te neonowe kwadraty? Takie wyzwanie czeka na ciebie w tej intrygującej grze logicznej. Wymyśl sprytne sposoby na ich ułożenie i dopasowanie, zanim skończą ci się ruchy.
Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna

Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna

Gry Logiczne7,5Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej...
Muzyczna Szkatułka 2

Muzyczna Szkatułka 2

Gry Logiczne8,6Muzyczna Szkatułka 'przechadza się' przez tę grę jako główny motyw. A przed Tobą część druga z całej serii. Ta pięknie narysowana gra w odszukiwanie różnic za każdym razem zaciekawia i powoduje, że chce się zobaczyć każdy kolejny obrazek....
Podróżniczka w czasie

Podróżniczka w czasie

Gry Logiczne7,5Ethel jest studentką, która właśnie odkryła tajemniczy portal w czasoprzestrzeni, ukryty w bibliotece uniwersyteckiej. Czy powinna przez niego przejść? W takim razie będzie potrzebowała Twojej pomocy, aby powrócić do przyszłości w tej grze...
Ring Pass Not

Ring Pass Not

Gry Logiczne6,2Ułóż te same kolory lub symbole obok siebie, aby zamknąć okrąg.
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game