1 2 3 4
Reklama
Stara tawerna

Stara tawerna

Gry Logiczne8,2Wydaje się, że czas zatrzymał się w starej opuszczonej tawernie. Znajduje się tam wiele rzeczy: czy możesz odnaleźć przedmioty z listy?
Owce Pod Ziemią

Owce Pod Ziemią

Gry Logiczne4,7Czy grałeś/grałaś już w grę Owce w Londynie? Polecamy! Teraz masz przed sobą dalszą część tej gry zręcznościowej i również ta część jest śmieszna i z piękną grafiką! Pomóż tym trzem owcom: jednej malutkiej, drugiej grubiutkiej...
W Poszukiwaniu Mleka

W Poszukiwaniu Mleka

Gry Przygodowe8,6Ten kotek ma wielką ochotę napić się mleka. Tylko pojemnik, w którym normalnie znajduje się mleko jest zupełnie pusty...co teraz? Pomóż temu kotkowi i korzystając z mapy znaleźć mleczny skarb. Tak, aby nigdy już nie musiał błagać o mleko....
Blox

Blox

Gry Logiczne7,5Spróbuj stłuc 2 lub więcej identycznych bloków, umieszczając je obok siebie. Korzystaj z podnoszenia i opadania.
Kopalnia Złota

Kopalnia Złota

Gry Zręcznościowe7,5Znalazłeś kopalnię. Musisz teraz sprawdzić czy możesz w niej znaleźć złoto. Sprzątaj gruzy, ale uważaj aby nie zbliżyć się do nich za bardzo. Rzuć odpowiednimi rzeczami w stronę muru aby wybić dwa lub więcej takich samych klocków.
Trzy Pandy 2

Trzy Pandy 2

Gry Przygodowe7,7Przed Tobą dalsza część ciekawej gry 'Trzy Pandy' z długą, grubą i małą pandą w roli głównej. Trzy pandy to nierozłączni przyjaciele, które zawsze razem przeżywają różne przygody i współpracują ze sobą pokonując różne przeszkody....
Trzy Pandy

Trzy Pandy

Gry Przygodowe8,4Trzy pandy:jedna długa, druga gruba, a trzecia mała są nieodłączną grupką przyjaciół, która często udaje się na wspólne wypady. Wspólnie pokonują przeszkody, więc jest też ważnym, aby wspólnie przeszły przez cały poziom inaczej nie...
Trzy Pandy w Brazylii

Trzy Pandy w Brazylii

Gry Przygodowe6,6Oto ponownie dalsza część ciekawej gry "Trzy Pandy" z wysoką, grubą i małą pandą w roli głównej. W tym odcinku pandy wylądowały w Brazylii! Możesz je wysłać we właściwym kierunku i nie dopuścić do tego, aby popadły w tarapaty?
Maszyna do przekąsek

Maszyna do przekąsek

Gry Logiczne7,6Scooby Doo jest głodny. Musisz zadbać o to, aby Scooby Doo otrzymał dosyć smacznego jedzenia. Dzieje się to za pomocą różnych maszyn.
Zbuduj Swoją Wyspę

Zbuduj Swoją Wyspę

Gry Przygodowe7,9Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.
Mah Jongg 1

Mah Jongg 1

Gry Logiczne7,5Zewnętrznie położone puzzle możesz usuwać klikając na puzzle z takim samym obrazkiem (jedynie po lewo lub po prawo) Musisz spróbować usunąć wszystkie puzzle z planszy.
Mah Jongg Alchemy

Mah Jongg Alchemy

Gry Logiczne7,5Jest to fajna odmiana popularnej gry Mahjong! Zewnętrznie położone puzzle możesz usuwać klikając na puzzle z takim samym obrazkiem (jedynie po lewo lub po prawo) Musisz spróbować usunąć wszystkie puzzle z planszy.
Master Solitaire

Master Solitaire

Gry Logiczne7,5Master Solitaire jest prostym, ale zabawnym pasjansem. Chodzi o to, by ułożyć karty we właściwej kolejności.
Rome Puzzle

Rome Puzzle

Gry Logiczne7,5Przestawiaj obiekty tak, aby 3 lub więcej jednakowych obiektów ułożyło się w linii.
Snail Bob 2

Snail Bob 2

Gry Logiczne7,9Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Sobic 1

Sobic 1

Gry Logiczne7,5Ułóż kombinację z czterech cegiełek tego samego koloru!
Lightning

Lightning

Gry Logiczne7,5Przeciągnij jedną kartę w tym samym czasie z rzędu kart na dole ekranu na jedną z czterech kupek w środku ekranu. Jeśli strzałka pod kartą skierowana jest w górę, połóż tam kartę, która jest jedną wartość wyższa. Jeśli strzałka skierowana...
Muzyczna Szkatułka 2

Muzyczna Szkatułka 2

Gry Logiczne8,9Muzyczna Szkatułka 'przechadza się' przez tę grę jako główny motyw. A przed Tobą część druga z całej serii. Ta pięknie narysowana gra w odszukiwanie różnic za każdym razem zaciekawia i powoduje, że chce się zobaczyć każdy kolejny obrazek....
Pierwszy Ogień

Pierwszy Ogień

Gry Przygodowe3,5W tej grze point click pomożesz człowiekowi pierwotnemu w czymś bardzo ważnym: odkryciu jak rozniecić ogień! Zbierz wszystkie przedmioty, które potrzebne będą, aby tego dokonać.
Perły Tahiti

Perły Tahiti

Gry Logiczne8,9Otrzymałeś listę z najróżniejszymi przedmiotami. Jak szybko uda Ci się je wszystkie znaleźć?
Litery w Kwiatowym Ogrodzie

Litery w Kwiatowym Ogrodzie

Gry Logiczne8,6Odszukaj wszystkie litery, które są schowane w tym pięknym ogrodzie kwiatowym. Kiedy uda Ci się skompletować cały alfabet, uzyskasz możliwość przejścia do następnego obrazka!
Znajdź słodycze: Zima

Znajdź słodycze: Zima

Gry Logiczne8,5Znajdowanie gwiazdek i rozwiązywanie słodkich łamigłówek będzie misją, która mogłaby nigdy się nie kończyć.
Adam i Ewa

Adam i Ewa

Gry Logiczne8,4Martwisz się, co założyć na randkę? Weź przykład z Adama...
Wheely 7 Detektyw

Wheely 7 Detektyw

Gry Logiczne8,4Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!
Układanka z piłką

Układanka z piłką

Gry Logiczne8,2Czas ucieka! Czy umieścisz piłkę w otworze, zanim skończy się czas?
Bermuda Escape

Bermuda Escape

Gry Logiczne8,2Wylądowałeś w Trójkącie Bermudzkim, a Twój statek właśnie tonie! Spróbuj wydostać się z niego! Na statku, a potem także poza nim znajdziesz różne rzeczy, które pomogą Ci wydostać się na powierzchnię. Do rozwiązania są również różne...
Adam i Ewa 4

Adam i Ewa 4

Gry Logiczne8,2Świat jaskiniowców z pewnością nie nadaje się dla bojaźliwych słabeuszy. Dołącz do Adama podczas jego kolejnych przygód w tej pozytywnie prehistorycznej grze typu "wskaż i kliknij". Twoim zadaniem będzie pomóc mu unikać wygłodniałych dinozaurów,...
Szkoła Riddle 2

Szkoła Riddle 2

Gry Logiczne8,2Lekcja muzyki jest jak zwykle strasznie nudna. Czas więc aby się z niej wydostać.
Zgarniacze kasy

Zgarniacze kasy

Gry Logiczne8,1Zgarniacze kasy uciekają z więzienia!
Misteryjne Miasto

Misteryjne Miasto

Gry Logiczne8,1Pomóż tej barmance w odszukaniu butelek wina i innych przedmiotów.
1 2 3 4

Gry - Gry Logiczne Little Game